Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Skin Ident Cleansing Milk Special-puhdistusemulsio

Hinta alk.39.40 €

Vaihtoehdot

Tuote Hinta
Skin Ident Cleansing Milk Special 200ml71.70 €
Skin Ident Cleansing Milk Special 75ml39.40 €

Korkealaatuinen ja täyteläinen puhdistusemulsio, joka täyttää tarkimmat vaatimukset. Tuote puhdistaa iholta hellävaraisesti ylimääräisen talin ja iholle kertyneen lian. Puhdistusominaisuuksiensa lisäksi tämä tuote hoitaa ihoa tehokkaasti sisältämiensä arvokkaiden vaikutusaineiden, kuten E-vitamiinin, hyaluronihapon, lesitiinin ja skvaleenin avulla. Cleansing Milk Special puhdistusemulsion hoitovaikutusta tehostaa ja sen rippeet iholta poistaa Facial Tonic tai Facial Tonic Special kasvovesi. Nämä SkinIdent® tuotteet täydentävät toisiaan ideaalisella tavalla ja näin iho on valmis vastaanottamaan seuraavat hoitotuotteet.

Ei sisällä kemiallisia säilöntä- tai väriaineita, hajusteita, mineraaliöljyjä eikä eläinperäisiä aineosia.

Suosittelemme myös

Konjac-ihonpuhdistussieni, epäpuhdas/acne-iho

Konjac-sieni_Vihreatee_m.jpg&width=280&height=500
Vihreä Konjac-ihonpuhdistussieni, epäpuhtaalle- ja acneiholle.
100% luonnollinen Konjac-sieni syväpuhdistaa, kuorii hellävaraisesti ja tasapainottaa ihosi ph:ta. Ihosi tuntuu pehmeämmältä ja näyttää kirkkaammalta jo ensimmäisen käyttökerran jälkeen.
Käyttöohje: Kastele sieni hyvin ja purista (älä väännä)..
Hinta: 8.95 €

Skin Ident Facial Cleanser -puhdistusgeeli

p_1_1_5.jpg&width=280&height=500
Erittäin mietoja pinta-aktiivisia ainesosia sisältävä puhdistusgeeli, joka perustuu ihoidenttisiin ainesosiin. Tuotteen ainesosat suojaavat ihoa tehokkaasti ja varmistavat ihon hyvinvoinnin sisältämiensä ihoidenttisten lipidien ansiosta. Ei kuivata ihoa ja sopii hyvin myös miesten ihon puhdistukseen..
Hinta: 25.00 € - 48.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »